Gerotološki Pančevo
utorak, 13 mart 2018 07:40

Karatisti Agrobanata odlični na Prvenstvu Vojvodine

Autor:

Takmičari karate kluba Agrobanat Plandište, na Prvenstvu Vojvodine za poletarce, pionire i nade u Inđiji, osvojili su 10 medalja. Zlatnu medalju osvojila je Jovanović Nevena u kategoriji nada C klasa.

Srebrne medalje osvojili su Cvetićanin Ognjen u kategoriji poletaraca E klasa, Roknić Ksenija u kategoriji pionirki D klasa, Majkić Tamara u kategoriji pionirki C i apsolutna klasa, i kata tim u kategoriji pionirki u sastavu (Majkić Tamara, Roknić Ksenija, Ivanovski Anabela).

Bronzane medalje osvojili su Rusić Stefan u kategoriji pionira E klasa, Vezmar Vanja u kategoriji ženskih nada E klasa, Grozdanovski Tamara u kategoriji ženskih nada C klasa, i kata tim u kategoriji poletaraca u sastavu (Cvetićanin Ognjen, Aron Pinter, Leontijević Uroš).

Nakon završetka ovog takmičenja, nastavljaju se intenzivne pripreme za predstojeće Prvenstvo Srbije u kategoriji poletaraca, pionira i nada koji će se održati 31.03.2018 godine u Somboru.