januar 17, 2019
sreda, 31 oktobar 2018 13:40

Karatisti uspešni na Kupu Srbije

Autor:

Poletarci, pioniri i nade karate kluba „AGROBANAT“ Plandište, nastupili su 27.10.2018 godine na KUPU SRBIJE u hali sportova „Ranko Žeravica“ na Novom Beogradu i tom prilikom u konkurenciji od 600 takmičara iz 100 klubova iz čitave Republike Srbije osvojili su 9 medalja.

Srebrne medalje osvojili su: Jovanović Nevena u kategoriji ženskih nada Apsolutna klasa, Tomić Ljiljana u kategoriji ženskih pionira E klasa, Cvetićanin Ognjen u kategoriji poletaraca D klasa.

Bronzane medalje osvojili su: Vezmar Vanja u kategoriji ženskih nada E klasa, kata tim ženskih nada u sastavu (Jovanović Nevena, Jovanović Aleksandra, Grozdanovski Tamara), Mihalkov Vladimir u kategoriji pionira E klasa, Majkić Tamara u kategoriji ženskih pionira C klasa, Rusić Stefan u kategoriji pionira E klasa, muški kata tim pionira u sastavu (Rusić Stefan, Radeka Jakov, Cvetićanin Ognjen).

Nakon završetka ovih takmičenja, nastavljaju se intenzivne pripreme za predstojeće aktivnosti koje očekuju takmičare karate kluba.