februar 23, 2019
petak, 19 oktobar 2018 13:22

Karatisti uspešni na Prvenstvu i Kupu Vojvodine

Autor:

Kadeti, juniori, mlađi seniori karate kluba „AGROBANAT“ Plandište, nastupili su 13.10.2018 godine na PRVENSTVU VOJVODINE u Novom Bečeju i u izuzetno jakoj konkurenciji osvojili 1 medalju.

Bronzanu medalju osvojio je: ženski kadetsko – juniorski kata tim u sastavu (Jovanović Jelena, Jovanović Nevena, Grozdanovski Tamara). Dok su izuzetno uspešne nastupe u pojedinačnoj kaonkurenciji imale Jovanović Nevena u kategoriji kadetkinja i Jovanović Jelena u kategoriji juniorki gde su bile izuzetno blizu medalji i izborile su plasman za predstojeće prvenstvo Srbije.

Poletarci, pioniri i nade karate kluba „AGROBANAT“ Plandište, nastupili su 14.10.2018 godine na KUPU VOJVODINE u Staroj Pazovi i tom prilikom osvojili 21 medalju.

Zlatne medalje osvojili su: ženski pionirski kata tim u sastavu (Roknić Ksenija, Ivanovski Anabela, Majkić Tamara), ženski kata tim u kategoriji nada u sastavu (Jovanović Nevena, Jovanović Aleksandra, Grozdanovski Tamara), Vezmar Vanja u kategoriji ženske nade E klasa i Jovanović Nevena u kategoriji ženskih nada B klasa.

Srebrne medalje osvojili su: Cvetićanin Ognjen u kategoriji poletaraca D i Apsolutna klasa, muški kata tim u kategoriji pionira u sastavu (Rusić Stefan, Radeka Jakov, Cvetićanin Ognjen), Rusić Stefan u kategoriji pionira E klasa, Majkić Tamara u kategoriji ženskih pionira C klasa, Mihalkov Vladimir u kategoriji pionira E klasa.

Bronzane medalje osvojili su: Bekić Marija u kategoriji ženskih poletaraca Apsolutna klasa, Srbinovski Petar u kategoriji poletaraca E klasa, Leontijević Uroš u kategoriji poletaraca E klasa, Radeka Jakov u kategoriji pionira E klasa, Roknić Ksenija u kategoriji ženskih pionira apsolutna klasa, Tomić Ljiljana u kategoriji ženskih pionira E klasa, Matijević Andrej u kategoriji nada C klasa, Jovanović Nevena u kategoriji ženskih nada Apsolutna klasa, Grozdanovski Tamara u kategoriji ženskih nada B klasa i Jovanović Aleksandra u kategoriji ženskih nada B i Apsolutna klasa.

Nakon završetka ovih takmičenja, nastavljaju se intenzivne pripreme za predstojeće aktivnosti koje očekuju takmičare karate kluba.